TSA
+380 67 46 47 616 Замовити дзвінок

Готелі

Співпрацюючи з TSA Professional Solutions Ви отримаєте:

  • сучасне високоякісне кавове обладнання
  • широкий асортимент смачної кави
  • ефективний технічний сервіс 24/7.

Репутація та задоволеність клієнтів – ключові принципи ведення готельного бізнесу. Ми допоможемо підібрати Вам оптимальне рішення, яке відчутно підвищить рівень сервісу та збільшить популярність Вашого готелю.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати саме ту каву, яка задовільнить смаки Ваших клієнтів, кавоварку, яка буде відповідати Вашим потребам та забезпечать бездоганний сервіс.

Розвивайте Ваш бізнес разом з TSA Professional Solutions


Bianchi Gaia Touch

Bianchi Gaia Touch
Напоїв
у меню
Кількість
бункерів
Час приготування
еспресо, сек

Основні напої

американо американо
еспресо еспресо
американо з молоком американо з молоком
еспресо з молоком еспресо з молоком
лате лате
капучино капучино
капучино Ірландський Віскі капучино Ірландський Віскі
замовити

BFC Classica Eva Plus

BFC Classica Eva Plus
Напоїв
у меню
Час приготування
еспресо, сек

Основні напої

американо американо
еспресо еспресо
американо з молоком американо з молоком
еспресо з молоком еспресо з молоком
лате лате
капучино капучино
замовити

Кавове обладнання для готелів в Україні

Ведення готельного бізнесу передбачає надання клієнтам не тільки місця тимчасового перебування, але й повне забезпечення, що включає в себе розваги та харчування. Практично будь-який готель має власне кафе, в якому можна замовити їжу та напої. Придбана кавоварка для готелю дозволить забезпечити відвідувачів смачною кавою, що бадьорить, а також простимулює їх до купівлі супутніх товарів (пончики, пиріжки та інший фастфуд, стандартна ресторанна порція, продукти з вендингового автомату та ін.).

Незалежно від розмірів закладу, будь то великі готельні комплекси або невеликі хостели, торгівля кавовими напоями є одним із доступних та вигідних варіантів залучення нових відвідувачів та утримання старих.

Бажаючим придбати професійне обладнання для готелів компанія Трейд Сервіс Альянс пропонує готові рішення для відповідної сфери бізнесу. На сайті TSA можна купити або взяти в оренду в Україні професійну кавоварку для готелю, торговий автомат, а також все необхідне для їх використання, у тому числі каву, молоко, інші інгредієнти та допоміжні товари.

Яку кавомашину вибрати для готелю

Важливими критеріями, якими має володіти кавова машина для готелю є:

Фахівці TSA допоможуть підібрати таке обладнання, яке відповідатиме всім вищезазначеним вимогам. Асортимент товарів включає високонадійні кавомашини для готелів, які можна купити в базовому виконанні або в розширеній комплектації, з реалізованими корисними додатковими функціями.